- Vítejte ve Vojnicích u Olomouce -

SAMOSBĚR ZELENINY

Naše filozofie

VYPĚSTOVÁNO S LÁSKOU

Jsme rodinná firma s více než pětadvacetiletou tradicí. Pěstujeme zeleninu v našem regionu poblíž Olomouce. Nabízíme kvalitní, vždy čerstvou zeleninu za velmi příznivé ceny. Přijďte, těšíme se na Vás, Vaše spokojenost bude pro nás důkazem, že naše usilovná práce a čas strávený na poli byly pro nás správnou volbou.

AKTUALITA

Vážení zákazníci,

vzhledem k vysokým teplotám zahájíme samosběr v sobotu 27.6.2026 JIŽ OD 6.00 HOD RÁNO!

Podívejte se také na naše nově přidaná videa ve fotogalerii - jak připravit česnek na skladování.

Budeme se na vás těšit!

Jana a Ladislav Kašparovi


VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

dovolujeme si vás pozvat na tradiční samosběr česneku, který se bude konat v: 

SOBOTU 27.6.2026, od 6.00 do 15.00 hod.

Následující den by se samosběr konal ve stejnou dobu, pokud by již nebylo v sobotu vyprodáno.

V případě deště a dle stavu pole by se samosběr posunul dle potřeby.

Cena česneku s natí: 90 Kč/1 kg.

Pole bude stejně jako vloni označeno směrovými cedulemi. K dispozici budou rašlové pytle (zdarma), jednorázové rukavice, voda na mytí. Parkování bude na poli taktéž označeno a k dispozici vám bude tým našich pomocníků. Velmi vás prosíme o případnou trpělivost. Česnek bude podoraný. Sbírat se bude pouze s natí, za kterou se uváže a pověsí na suché, vzdušné místo, bez přímého slunce, a tak vydrží dlouhou dobu.

Další tradiční samosběr (mrkev, petržel, 3 druhy cibule, červená řepa, rajčata), se bude konat opět koncem srpna. V tomto termínu budou i melouny. V případě dřívějšího růstu a dozrání melounů bychom včas informovali o jejich dřívějším samosběru.

Prosíme, sledujte naše stránky a facebook, nebo volejte na tel. č. 602 574 014, 602 550 964.

Prosíme o respektování a dodržování otevírací doby.


Děkujeme za pochopení a za vaši přízeň!

JANA A LADISLAV KAŠPAROVI


Co se o nás psalo...

Přečtěte si alespoň střípky z minulých let. Co o nás kdo napsal. Samozřejmě si toho všeho ceníme.

Mnohem více však pro nás znamená, když si k nám osobně zajedete.